10493.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmesek. Akvarellel színezett rézkarc, papír, sérült. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben.