10528.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán vízparti város. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fakeretben. 17x22,5 cm