10531.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Levelek. Vegyes technika, vászon, kartonon, kissé foltos, fakeretben,37x39 cm