Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel: Budapest, Vilmos császár út/Váci körút (Bajcsy-Zsilinszky út) - Andrássy út sarok villamossal. Rézkarc, papír. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 23x16,5 cm