10557.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül, feltehetően dél-ázsiai alkotó: Elefánt. Vegyes technika, vászon. Üvegezett fakeretben, 13×18 cm