10533.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. 12,5x16,5 cm