10396.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. elején működött festő: Szerelmespár. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 29x27 cm