10573.
428. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Jelzés nélkül: Pulykapásztor. Olaj, vászon, kartonon. Üvegezett, sérült fakeretben. 28x37 cm