Zámbó Attila ( - ): Bejárat 1989. Olaj, rétegelt falemez, keret nélkül... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zambo-Attila--Bejarat-1989-Olaj-retegelt-falemez-keret-nelkul-jelzett-46x53cm~II2628634
2628634
10385
428
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 75,68 EUR , 82,35 USD
Beschreibung: Zámbó Attila ( - ): Bejárat 1989. Olaj, rétegelt falemez, keret nélkül, jelzett 46x53cm
: nagy_andras