Váci András (1928-1989): Megjelent a Vörös Újság. Rézkarc, papír. Jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vaci-Andras-1928-1989-Megjelent-a-Voros-Ujsag-Rezkarc-papir-Jelzett-19C39729-cm~II2740429
2740429
10367
428
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Váci András (1928-1989): Megjelent a Vörös Újság. Rézkarc, papír. Jelzett. 19×29 cm
: ekb