Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szucs-Janos-1917-1995-Faluvege-Olaj-farost-jelezve-jobbra-lent-Fakeretben-50C39770-cm~II2618411
2618411
10342
428
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 50×70 cm
: pelikán kristóf