Novák Erzsébet (1893-?): Téli táj. Olaj, vászon, kartonon, jelzett. De... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Novak-Erzsebet-1893-Teli-taj-Olaj-vaszon-kartonon-jelzett-Dekorativ-serult-fakere~II2738300
2738300
10246
428
8500
Beschreibung: Novák Erzsébet (1893-?): Téli táj. Olaj, vászon, kartonon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 40x31 cm.
: pk