Lux Antal (1935-): AE, 1978. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Lux-Antal-1935-AE-1978-Szines-rezkarc-akvatinta-papir-Jelzett-es-datalt-A-Lux-78-~II2723210
2723210
10214
428
19000
Rufpreis:
19 000 HUF 51,35 EUR , 55,88 USD
Beschreibung: Lux Antal (1935-): AE, 1978. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett és datált (A. Lux '78). Művészpéldány e.a. jelzéssel. 24x21,5 cm.
: ekb