Boldizsár István (1897-1984): Kecskeméti tanya. Rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Boldizsar-Istvan-1897-1984-Kecskemeti-tanya-Rezkarc-papir-jelzett-paszpartuban-17x24-cm~II2742873
2742873
10043
428
Beschreibung: Boldizsár István (1897-1984): Kecskeméti tanya. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 17x24 cm
: karap_norbert