10030. 428. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Bertalan Rózsa (1900-1987): Napfényes táj, 1932. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 30,5x22,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk