Bertalan Rózsa (1900-1987): Fa a patakparton, 1933. Pasztell, papír, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bertalan-Rozsa-1900-1987-Fa-a-patakparton-1933-Pasztell-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretb~II2716407
2716407
10034
428
Beschreibung: Bertalan Rózsa (1900-1987): Fa a patakparton, 1933. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x20 cm
: pk