10382. 428. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Alexandr Zajcev (?-): Téli táj, 1994. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Zichy Képző- és Iparművészeti Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 40×60 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras