Ágotha Margit (1938-2015 ): Tiszai halász. Linómetszet, papír. Jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Agotha-Margit-1938-2015-Tiszai-halasz-Linometszet-papir-Jelzett-Szamozott-51100-Lap-s~II2740393
2740393
10007
428
3400
Beschreibung: Ágotha Margit (1938-2015 ): Tiszai halász. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott 51/100. Lap széle kissé foltos. 24,5x35,5 cm
: karap_norbert