3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Le comte George Festetits de Tolna (Gróf tolnai Festetics György, 1755-1819). Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. XX: sz. második fele. Kissé hullámos. 6,5x8,5 cm