Conrád Gyula (1877-1959): A Tabán látképe. Rézkarc, papír, jelzett a r... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/428/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500031/Conrad-Gyula-1877-1959-A-Taban-latkepe-Rezkarc-papir-jelzett-a-rezkarcon-8-5x11-cm~II2746356
2746356
10615
428
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Conrád Gyula (1877-1959): A Tabán látképe. Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 8,5x11 cm
: scanner