Bálint Ferenc (1960-): Ex libris Tóth Pál István, Petőfi Sándor: Nemzeti dal. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett. Hátoldali felirat szerint készült a Kiskőrösi Petőfi S. Társaság megalakulásának (1984) emlékére. 7x8 cm