15573.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Budapest. Fővárosunk története. Főszerk.: Ságvári Ágnes. Budapest egyesítésének századik évfordulója tiszteletére. Bp., 1973, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóval. Egyébként szép állapotban.