A Hágai Nemzetközi Bíróság 1997. szeptember 25.-i ítélete Bős-Nagymaros vízlépcső rendszer (Magyarország / Szlovákia) ügyében. A Külügyminisztérium által készített fordítás. Aranyozott bőrkötésben, a borítón néhány kis kopásnyommal.