16572.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
1911 A Ház. Művészeti folyóirat. IV. évf. 1-2. sz. (utolsó évfolyam). Szerk.: Málnai Béla, Székely Dezső. Bp., Athenaeum-ny. A címlap és az iniciálék Kozma Lajos munkái. Benne Zichy Mihály vallomásai és két akvarellje, Székely Bertalan munkái, fekete-fehér fotók, hirdetések, szecessziós illusztrációk, stb. Részben felvágatlan lapokkal, sérült, széteső állapotban.