17574.
428. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
vitéz Somogyváry Gyula 2 műve (össz. 4 kötet) egy kötetben: A pirossapkás kislány. I-II. köt. + A hadtest hű marad. I-II. köt. Bp., 1943, Singer és Wolfner, 260 p., 197+(1) p., 285 p., 297+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.