John Ruskin: Szezámok és liliomok. Ford.: Farkas Klára. Kiadja: Kisfaludy-Társaság. Bp., 1911., Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.