Zsolnay eozin / labrador mázas vázácska, 1920 körül, sérülésekkel, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-eozin-labrador-mazas-vazacska-1920-korul-serulesekkel-jelzett-m-11cm~II2725902
2725902
11264
427
Beschreibung: Zsolnay eozin / labrador mázas vázácska, 1920 körül, sérülésekkel, jelzett, m: 11cm
: karap_norbert