11320. 427. Gelaufene Fernauktion Porzellan
10 000 HUF
0 HUF
Hollóházi retró hatszemélyes mokkás készlet (kanna, cukortartó, tejszínes kiöntő, 6+1 db csésze, 6 db alj). Matricás, jelzett, kis kopásokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras