6 500 HUF
17,57 EUR, 19,12 USD
4 db mini sörös korsó, Salzburg vára, San Franciscó-i kábelvasút egyik kocsija, Brüsszel címere, müncheni katedrális egyik tornya, részben jelzett, (Gerzi, USA, dbgm, stb) kopásnyomokkal, m: 10-13 cm