11491. 427. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
2 db kis méretű kínai díszváza sárkányos díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, gyári hibákkal, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm