Óriás fali kerámia. Jelzett iparművész népies kerámia fali kép. 52x50... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Orias-fali-keramia-Jelzett-iparmuvesz-nepies-keramia-fali-kep-52x50-cm-Zart-fa-keretben-6~II2730261
2730261
11125
427
Art-ceramics
Beschreibung: Óriás fali kerámia. Jelzett iparművész népies kerámia fali kép. 52x50 cm Zárt fa keretben 65x60 cm Egy-két kisebb lepattanással
: pk