Apátfalva jelzett népi tányér, kézzel festett cserép, kopott, mázreped... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Apatfalva-jelzett-nepi-tanyer-kezzel-festett-cserep-kopott-mazrepedesekkel-d22-5cm~II2539715
2539715
11107
427
Art-ceramics
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Apátfalva jelzett népi tányér, kézzel festett cserép, kopott, mázrepedésekkel, d:22,5cm
: karap_norbert