~1900. "A Pozsonyi Közép Iskolák Torna-versenye" kétoldalas, aranyozot... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Numismatik/Sportpreise-und-Sportgedenkmedaillen~2000011/7E1900-A-Pozsonyi-Kozep-Iskolak-Torna-versenye-ketoldalas-aranyozott-bronzerem-fullel-Szig~II2735283
2735283
31138
427
3200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Beschreibung: ~1900. "A Pozsonyi Közép Iskolák Torna-versenye" kétoldalas, aranyozott bronzérem füllel. Szign.: Adler Pozsony (30mm) T:1-,2 kopott aranyozás
HP 600
: scanner