12553. 427. Gelaufene Fernauktion Vintage Weine, Getränke
900 HUF
0 HUF
198? Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkével (az évszám fele lekopott, 0,75l.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert