12530.
427. Gelaufene Fernauktion
Rahmen
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
8 db kisebb és közepes méretű fa képkeret, 22,5x17,2 és 40,2x30,2 cm közötti belső méretben. Kopásokkal, koruknak megfelelő sérülésekkel.