11678. 427. Gelaufene Fernauktion Antik
24 000 HUF
0 HUF
Kínai tubákos szelence, porcelán, máz alatti kék festéssel, jelzett (Yung Cheng 1723-1735). Kupak nélkül, száján sérült, m: 8,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert