Kátai Mihály (1935 - 2020): Az aranyszőrű bárány. Tűzzománc, fakeretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500009/Katai-Mihaly-1935-2020-Az-aranyszoru-barany-Tuzzomanc-fakeretben-jelzett-10x20cm~II2727114
2727114
11744
427
34000
Antique
Rufpreis:
34 000 HUF 91,89 EUR , 100,00 USD
Beschreibung: Kátai Mihály (1935 - 2020): Az aranyszőrű bárány. Tűzzománc, fakeretben, jelzett 10x20cm
: pk