Ezüst (Ag) tálca. Koronás, A.A. monogrammal vésett, jelzett: 1836 anti... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~1500001/Ezust-Ag-talca-Koronas-AA-monogrammal-vesett-jelzett-1836-antik-becsi-femjel-STM-mest~II2735824
2735824
19007
427
150000
Jewellery and precious metal items
Beschreibung: Ezüst (Ag) tálca. Koronás, A.A. monogrammal vésett, jelzett: 1836 antik bécsi fémjel, STM mester jegy: Stephan Mayerhofer. nettó: 563 g. 22,5x28,2 cm
: nagy_andras