Ezüst (Ag) nyelű régi evőeszköz készlet, 6 db kés (LWN jelzésű pengével) + 6 db villa. Jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, kettő sérült nyéllel, h: 18 - 21 cm