10912.
427. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Pihenő a hegyek között, színezett litográfia, papír, XIX. sz közepe-vége, körbevágva, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 25x20 cm