10915.
427. Gelaufene Fernauktion
Stich
6 000 HUF
Falkavadászat, színezett litográfia, papír, Laime és Cattier jelzéssel a litográfián, XIX. sz közepe-vége, körbevágva, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 25,5x20 cm