Stich

Zahl der Lose: 55

A kis zenész (Le petit musicien), színezett litográfia, papír, XIX. sz közepe-vége, körbevágva, lap alsó sarkaiban kissé sérült, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 34x25 cm
10913.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Szentpétervári részletek. Acélmetszet, papír. Üveg mögött. 18x22,5 cm. / Saint Petersburg, Russia. Steel engraving on paper. Behind glass
10914.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Falkavadászat, színezett litográfia, papír, Laime és Cattier jelzéssel a litográfián, XIX. sz közepe-vége, körbevágva, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 25,5x20 cm
10915.

Rufpreis:
6 000 HUF
Társaság népviseletben (Itália?). Színezett litográfia, papír. XIX sz. közepe-vége. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 16x24,5 cm
10916.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Glacier des Bois (Svájci Alpok), színezett litográfia, papír, XIX. sz közepe-vége, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16x22 cm
10917.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Jeanne dArc. Litográfia, papír. XIX sz. közepe-vége. Jelzés nélkül. Kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 25,5x19,5 cm
10918.

Jeanne d'Arc. Litográfia, papír. XIX sz. közepe-vége. Jelzés nélkül. Kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 25,5x19,5 cm

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Kossuth Lajos. Litográfiája, papír. Kossuth nyomtatott aláírásával. Jelzés nélkül. Ny. Rohn és Grund, Pest, 1867. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19x12,5 cm
10919.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1790-1800 Vincenz Georg Kininger (1767-1851) után, Adam Ritter von Bartsch (1757-1821) metszése: Hősi jelenet a k.k. hadsereg tagjaival a napóleoni háborúk idejéből, amidőn egy közlegény kimenti gróf Magawly őrnagyot (Der Gefreyte Bucher von Manfredini trägt seinen Major, den Grafen Magawly, welcher nägst Hechsheim am rechten Beine mit einer Kugel durchschossen wurde, bey 40 Schritte zurück, legt ihn hinter einen kleinen Erdhügel und verläßt ihn mit diesen Worten: lieber Herr Oberst-Wachtmeister ich bliebe gern bey Ihnen, aber meine Pflicht ist ins Feuer zurück zu gehen. Den 29 October 1795.) Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Tranquillo Mollo kiadása. Kissé sérült és foltos. Üvegezett, dekoratív, kissé szúrágta fakeretben. 37x29 cm.
10920.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
Kútnál, színezett litográfia, papír, XIX. sz közepe-vége, körbevágva, lap alsó sarkaiban kissé sérült, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 25x20 cm
10921.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
10922.

Rufpreis:
1 600 HUF
10923.

Rufpreis:
2 000 HUF
10924.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF