10932.
427. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 000 HUF
1856 Ludwig Rohbock (1820-1883): Aldunasor Pesten, Untere Donauzeile in Pesth, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, sérült, hiányos, de maga a metszet épp,11x17 cm