10694.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Zsuppán jelzéssel: Budai részlet, 1931. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 35x44,5 cm