10590.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
17 000 HUF
45,95 EUR, 50,00 USD
Ujváry jelzéssel (jobbra lent): Jelenet. Olaj, vászon, javított. Dekoratív fakeretben, 84×62 cm