Tipary Dezső jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérül... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Tipary-Dezso-jelzessel-Teli-taj-Olaj-vaszon-Dekorativ-kisse-serult-fakeretben-30x35-~II2729687
2729687
10681
427
7500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Tipary Dezső jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 30x35 cm
: pk