Tihanyi F jelzéssel, Vastagh György után: Pipára gyújtó cigánylány. Ol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Tihanyi-F-jelzessel-Vastagh-Gyorgy-utan-Pipara-gyujto-ciganylany-Olaj-vaszon-70x50-5-c~II2727457
2727457
10667
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Tihanyi F jelzéssel, Vastagh György után: Pipára gyújtó cigánylány. Olaj, vászon. 70x50,5 cm
: pk