10685.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Seovio A. jelzéssel: Velence. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 22×32 cm