10765.
427. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (keret által takarva, Bar...?), XX. sz. eleje: Pipázó portréja. Olaj, karton, kissé sérült, 30x23 cm. Dekoratív, kissé sérült régi fa keretben.