Olvashatatlan jelzéssel: Ülő lány. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/427/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Ulo-lany-Rezkarc-papir-uvegezett-fakeretben-29x24-cm~II2724652
2724652
10718
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Ülő lány. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 29x24 cm
: pk